Bayburt Playstation Servisi

bayburt-playstation-servisi

Bayburt Playstation Servisi

Playstation servisi konusunda sınır tanımayan profesyonel ekibimiz Bayburt Playstation Servisi dâhil tüm Türkiye’nin 81 ilinde en uzun garantili ve kaliteli hizmeti veren firmadır. Firmamız bütün müşterilerine özel 2 yıla kadar garanti sağlarken, 6 yıldan fazladır profesyonel hizmetini günümüze kadar sürdürüyor ve her geçen gün daha da gelişip büyüyor. İxir Playstation ile PS3 ve PS4 cihazlarınız emin ellerde ve güvende olurken, kısa sürede profesyonel ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

Türkiye’nin en uzun Playstation garanti hizmetini sunan Bayburt Playstation Servisi, müşterilerine sunduğu kaliteyi sektöründe birinci olmasından çok rahat anlayabilirsiniz. Müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunan İxir Playstation servisi, uygun fiyata yüksek kalite sunmaktadır. Bütün PS3 ve PS4 cihazlarını ve Joysticklerini onaran firmamızda en iyi hizmeti görebilir, garantili servisi sayesinde 2 yıl boyunca içiniz rahat olacağından emin olabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet Bayburt Playstation Servisi gibi tüm Türkiye’de sunuyor ve arıza tespitlerini ücretsiz şekilde destek veriyoruz. Bu sayede bize getireceğiniz cihazlarınızı ücretsiz şekilde ne arızası var, ne arızası yok öğrenerek detaylı şekilde fiyat ve bilgi sunabiliyoruz.

Bayburt Playstation Servisi için cihazlarınızı dilerseniz kargoyla da gönderebilir ve ücretsiz şekilde arıza tespitini görebiliriz. Ayrıca cihazınızı geri adresinize gönderirken ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanabileceğinizi hatırlatalım. Fiyat ve diğer Playstation servisi bilgilerini öğrenmek isterseniz iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir