Bitlis PlayStation Servisi

bitlis-playstation-servisi

Playstation servisi PS3 ve PS4 oyun konsollarınız için beklentilerinizin üzerinde kaliteli bir servis imkanı sağlamaktadır. Cihazlarınızın arızalarında yeni bir ürün almak yerine onu, güvenilir ve garanti sağlayan bir firmaya tamir ettirmek hem bütçe açısından daha hesaplı hem de alıştığınız cihaza veda etmeden yeniden o konforu yakalamanız açısından önemlidir.


Oyun konsollarında gerek evdeki kullanımınıza bağlı olarak gerekse yazılım kaynaklı sorunlar oluşabilmektedir. Playstation servisi olarak oyun cihazlarınızdaki problemler tespit edilip alanında uzman personellerimiz tarafından öngörülen işlemler yapılmaktadır. Firma yaptığı kaliteli onarımların yanında değer verdiğiniz ve başköşenize koyduğunuz oyun cihazlarınızın tamir, bakım ve onarımları için yaptığı işlemlerde 6 ay garanti fırsatını sunmaktadır.


İxir Playstation firmamızdan 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan gereken desteği alabilir ve Playstation servisi için gönül rahatlığıyla teknik destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için https://ixirplaystation.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir