Bolu Playstation Servis

bolu-playstation-servisi

Bolu Playstation Servis

Bolu playstation tamir bakım firmamız, uygun fiyat ve garantili teknik servis ile farklı bir hizmet sunmaktadır.

Kol Arızaları

Playstation 3 ve 4 için kol tamir işlemlerini hızlı ve güvenli biçimde yapmaktayız. Kol bölümünde farklı nedenlere bağlı olarak arızalar görülebilir. Bu gibi hallerde teknik servisimiz, uygun fiyat ile sonuç almanızı sağlar. Garantili playstation servis hizmetlerimizde tamir edilen bölümün sonra aynı şekilde arızalanması halinde ücretsiz yeniden bakım sağlamaktayız.

Ps3 ve ps4 kollarının arızaları farklıdır çünkü bu kolların özellikleri de bazı açılardan farklıdır. Uzman ekibimiz, bütün kol tamir işlemlerinde ideal biçimde çözüm sunmaktadır. Örneğin bazı kollarda led ışıkların harekete göre değişmesi gibi ayarlamalar da yapılabilir. playstation servis olarak dilediğiniz zaman başvurularınızı karşılamaktayız.

Hoparlör, ses ayarlamaları, cihaz kol şarj kablosu gibi sorun ve ihtiyaçlarınızda size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Kolların kendi özellikleri doğrultusunda, ses ayarlaması ve diğer bölümlerle ilgili işlemler yapılmaktadır. Dokunmatik tuş varsa oyunlarda yönlendirme şansı daha da farklı olacaktır. Ancak sorun çıkma potansiyeli de artacaktır.

Joystick Kırılması

Joystic kırılması en yaygın görülen sorunlardan biridir. Firmamıza gelerek ya da uzaktan taleplerinizi ileterek sonuçlar alabilirsiniz. Kırık olan yerlerde bağlantı alanları ve genel durum kontrolleri sağlanır. Düzeltilebilir durumları bu şekilde çözüme ulaştırmaktayız. Donanım sorunları, bağlantı problemleri gibi birçok sorunun çözümünde sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.

Hangi konuyla ilgili talebiniz varsa playstation servis tamir firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Bilgilerimiz, web için https://www.ps4servisi.com telefon için de İstanbul -0 212 278 02 70 ve Sakarya- 0 532 305 62 82 şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir