Bolu Playstation Tamir

bolu-playstation-tamir

12

Kurumsal olarak kapsamlı şekilde hizmet veren İxir Playstation servisimizde memnuniyet odaklı sonuçlar alabilirsiniz. Uzman ekiple ideal çözüm sunuyoruz.

PS4 Arızaları Tamir

Yaygın kullanılan PS4 cihazlarda farklı nedenlere bağlı olarak sorunlar çıkabilir. Örneğin kırmızı ışık arızası, sarı ışık arızası sık görülmektedir. ps4 kasa sorunları, görüntü grafik arızası, görüntü gelmeme arızası, göz değişimi- cd okumama arızası gibi tüm sorunlarda
playstation tamiri yapılan firmamız etkili çözüm sunmaktadır. Ekibimiz titiz şekilde hizmetler vermekte, bazı ilkelerden ödün vermemektedir.  Ayrıca devamlı olarak sektördeki gelişmelere göre tamir bakım kapasitemizi de artırıyoruz. Cihazlarda bilindiği üzere özelliklere göre arızalar da değişebilir. İxir playstation tamiri firmamız, bu açıdan her zaman beklentileri karşılayacaktır. Hangi playstation cihazı olursa olsun model marka özelliğine göre çözümler bulmaktayız.

Garantili Ve Ekonomik Çözümler

İxir playstation tamiri firmamızda en önemli ayırt edici özelliklerden biri Türkiye’nin her yerine hizmet vermemiz, kargo, garanti ve fiyat konusunda ideal çözümler sunmamızdır.  Kargo süreçleri hızlı şekilde gerçekleşir ve bir ürünü tamir ettirdikten sonra eğer yeniden aynı sorun çıkarsa ücretsiz şekilde tamiri yapılmaktadır. Ancak süreye önem vermekteyiz. Ayrıca ekonomik olarak da sizi zorlamadan ve bütçe açısından ekonomik sonuçlar alarak işlemler yapıyoruz. Bireysel ya da kurumsalda 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282 telefonundan firmamıza ulaşabilir,  teklif isteyebilirsiniz. https://www.ixirplaystation.com sitesini de ziyaret ederek hizmetlere bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir