Bolu Playstation Tamiri

bolu-playstation-tamiri

Bolu Playstation Tamiri

PS3 ve PS4 tamiri için İxire Playstation tamir bakım merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Bolu ve birçok şehirde kapsamlı olarak sonuç vermekteyiz.

Ps3 Kolu Tamir Bakım

PS3 kolu sorunları için ixir playstation tamiri firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Yazılımlı oyun araçlarında arızalanan kol bölümünde, çeşitli akşamlarda sorunları gidermekteyiz.  Kolun kendi kendine hareket etmesi, tersine kolun hiç hareket etmemesi gibi sorunlar sık biçimde görülmektedir. Profesyonel ekibimiz size beklediğiniz sonucu hızlı bir şekilde vermektedir. Bu tür kol hatalarında genellikle kasadan kaynaklanan pürüzler görülebilir. Bu açıdan hangi sorun olursa o sorunun kökenlerine yönelik şekilde çözümler geliştiriyoruz. Üstelik her türlü sorunda garantili biçimde tamir işlemi yapmaktayız. Firmamızda tamir edilecek uygulamalara göre bir işlem süreci belirlenmektedir. Bu açıdan fiyatlandırma da son derece titiz şekilde devam ettirilir.

Kol tamirlerinde kasadan ya da farklı nedenlerle çözüm gerekebilir.  Bazı durumlarda garantili kasa değişimi de yapmaktayız. Kasa değiştiğinde genellikle oyun kolu bir daha oynamamaktadır. Yani nedeni bulduktan sonra kökten çözüm sağlıyoruz ve bu şekilde kol da bir daha kendi kendine sorun çıkarmıyor. Bunun da ayrıca firma olarak garantisini vermekteyiz. Eğer tamir edilen bir ürün 6 ay içerisinde yine aynı şekilde sorun çıkarırsa ixir playstation tamiri ücretsiz biçimde tamir ve bakımını yapmaktadır. Firmamızda tamir işlemlerinde fiyatlandırma da son derece makul şekilde olmaktadır.

Playstation Tamir İletişim Bilgileri

İxir playstation tamiri firmamızın telefon, mail bilgileri şu şekildedir:

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir