Burdur Playstation Tamiri

burdur-playstation-tamiri

Burdur Playstation Tamiri

İxir Playstation tamiri firmamız, Burdur ve birçok şehirde kapsamlı biçimde hizmetler vermektedir.PS3 ve PS4 bölümlerinin tamirinde profesyonel şekilde çalışmaktayız.

Ps3 Sarı Işık Hatası

PS3 sarı ışık hatası için ixir playstation tamiri merkezimizde kapsamlı çözümler bulabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz en hızlı biçimde size beklentilerinizi vermektedir.  Sorunun nereden kaynaklandığı bularak uygun bir fiyatlandırma ile sonuçlar vermekteyiz. Üstelik her sorunda garantili şekilde firmamız tamir yapar.

Sarı ışık hatası olan PS3 cihazlarda genellikle soğutma sistemi ile ilgili bir sorun var demektir.  Fana dikkat edilir ve kullanım ömrünün de paralelinde bir sonuç alınır. Fan sistemi yetersiz kaldığı zaman ışık da zayıflamaktadır ve bakım zorunlu demektir. Her sorunda olduğu gibi ne kadar erken çözüm bulunursa sonradan daha büyük sorunların önüne geçilmiş olur. PS3 kullanırken bazı durumlarda sarı ışık hatası verdiğinde sinyalle bunu belli eder ve fan sistemi ses çıkardığında da bu sorun olabilir. Hangi durumlarda cihazda bir anormallik hissediyorsanız ixir playstation tamiri firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Tamir ve bakımı yapılan ürünlerde uzun vadede sizin sorun yaşamamanız önceliğimizdir. Bu açıdan tamir sonrası sizlere gerekli uyarıları da yapmaktayız. Bu açıdan kendiniz çözüm bulmadan önce karışık görünen sorunlarda mutlaka firmamızla iletişime geçiniz.

PS3 Tamir İletişim Bilgileri

Bakım ve tamiri yapılan cihazlarda 6 ay firma garantisi vermekteyiz. İxir playstation tamiri firması olarak sektörde birçok firmaya göre her açıdan fark atmaktayız. Sizlerin uzun vadede memnuniyeti firmamızın en önemli kısmıdır. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir