Bursa Playstation Tamiri

bursa-playstation-tamiri

Bursa Playstation Tamiri

Bursa ilinde PS3 ve PS4 tamiri gerektiğinde İxire Playstation tamir firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Kapsamlı çözümleri garantili olarak sunuyoruz.

HDM Soket Görüntüsünde Sorun Varsa

Playstation 3 Hdmi   soket görüntüsünde sorun olduğu zaman ixir playstation tamiri firmamıza gelerek taleplerinizi iletebilirsiniz.  Garanti süremiz tamir bitmesinden sonra 6 ay boyunca devam etmektedir.  Ayrıca her işlemde fiyatlandırmamız son derece uygundur ve gereksiz ödemeler almamaktayız. Ekibimiz son derece titiz şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

PS3 cihazlarda görülen sorunlardan biri HDM soket sorunudur ve hasar aldıktan sonra bir değişim zorunlu denebilir. Portal bakımı ve kontrolü genel olarak önemli olmakla beraber kaynağı da zor bulunan bir soruna işaret eder. Firmamız bu noktada uzman kadrosuyla beraber odaklanarak çözüm sağlamaktadır. Yaygın görülen bu sorunda genelde orijinal bir aparattan faydalanılmaktadır.  Uzmanlarımız bu aparatla beraber çözümü de sağlamakta ve bazı hallerde zor bulunan soketleri kargo ile temin etmektedir. Sizin de bu konuda katkınızla HDMI soketini temin etme açısından destek vermeniz gerekebilir. Çünkü bu parça PS3 ve PS4 için önemli bir cihazdır. Bu ve bütün diğer playstation tamir bakımlarında ixir playstation tamiri firmamıza doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Tamir işlemlerinde ekibimiz sonuca odaklanarak çözümler sunar ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk sıradadır. Bizden uygun fiyat ve kaliteli hizmet bakımından her zaman güvenle hizmet alabilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri

Telefon mail ve site açısından İxir playstation tamiri firmamıza şu yollardan ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir