Çanakkale Playstation Tamir

canakkale-playstation-tamir

Çanakkale Playstation Tamir

Destek merkezimiz başta Playstation olmak üzere tüm oyun konsolları üzerinde en doğru müdahaleleri yapmaktadır. Playstation modellerinin aksam ve aksesuarlarının garantili olarak teknik destek ve hizmetlerini sunuyoruz.

Firmamız playstation tamir ve onarımı konusunda Çanakkale’nin en özel hizmetini vermektedir. Playstation destek merkezimiz Çanakkale’de merkez ofisimizden, tüm ilçe ve semtlerine profesyonel kadromuzla destek sunuyoruz. Bununla beraber tüm oyun konsolları, aksesuar ve yedek parça temini konusunda da yardımcı oluyoruz.

Playstation merkezimiz tüm cihazlar üzerinde % 100 işçilik garantisi sunmaktadır. Konularında yetişmiş personellerimiz sayesinde tam gün hizmet sunuyoruz. Sizde teknik servis hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Bununla beraber Playstation il sınırları dahilinde adresinizde teknik servis hizmetimizden hemen sizde yararlanabilirsiniz.

En Özel Fiyat Avantajları

Destek merkezimiz Çanakkale’nin her yerinde en doğru playstation tamir ve bakım uygulamalarını vermektedir. Elektronik sektörü uzmanlık isteyen bir alan olarak yer almaktadır. Bu nedenle cihazlarınız konusunda tam olarak ehil olmayan kurumlara teslim etmemeniz gerekir. Türkiye’nin her yerine kargo ile hizmet sunan Playstation merkezimiz gönderdiğiniz oyun konsolu, aksam ve aksesuarlarının bakım, tamir ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Playstation tamir alanında bu adresten en doğru faaliyetleri yürütmeye devam ediyoruz. Adresimiz https://www.ixirplaystation.com üzerinden Playstation konusunda tüm destek birimlerine ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralığında Playstation tamiri için hemen 0532 305 62 82 numaramızı arayabilirsiniz. Playstation cihazları konusunda tüm detaylar internet adresimiz üzerinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir