Çankırı Playstation Tamiri

cankiri-playstation-tamiri

Çankırı Playstation Tamiri

İxire Playstation tamir Çankırı firmamıza başvuru yaparak playstation onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ps4 Kırdırma İşlemi

PS4 kırdırma işlemi için ixir playstation tamiri firmamız kapsamlı biçimde çözümler sağlamaktadır. Birçok kişi bilindiği üzere günümüzde orijinal oyunlara büyük paralar vermek istemiyor ve bu yüzden FİFA, GTA, PES, BLUR vb. tüm popüler oyunlarda uygun fiyatlarla sorunsuz şekilde işlemler yapılmaktadır. Oyuna orijinalindeki gibi para ödemek yerine kırma sonrasında daha az miktar ödeme yaparak keyifle devam edebilirsiniz. Bu şekilde cihazlarınıza kolayca birçok oyunu yüklemek mümkün hale geliyor. Üstelik firmamızda Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz şekilde kargomuz bulunuyor. Hangi şehirden talep ederseniz size kapsamlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kurumsal yapıdaki İxir playstation tamiri firmamızda kırma işlemlerinde herhangi bir zarar verilmemektedir. Ancak evde kırma işlemi geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Firmamızdaki kırma işlemlerinde uzman ekibimiz her türlü model ve marka cihaza göre profesyonel şekilde çözümler sunmaktadır. 35 oyuna kadar yükleme yapabilmekteyiz.

Fiyatlandırma konusunda müşterilerimizin memnuniyeti son derece önemlidir. Bu açıdan sizleri zorlamayacak şekilde bir sonuç hedeflemekteyiz. Web sitemiz üzerinden ya da telefondan bize ulaşarak net bir ücret belirlenmesini isteyebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yanıt verilmektedir. Tamir ve bakım hizmetlerimizde de garantili şekilde işlemler yürütülmektedir. 6 ay kadar sürede tamir edilen cihazda arıza olursa ücretsiz şekilde size hizmet veriyoruz.

PS4 Tamir ve Kırma için İletişim Bilgileri

Çankırı İxir playstation tamiri firmamıza aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir