ce-34788-0 PS4 Hata Kodu

ce-34788-0-PS4-Hata-Kodu

ce-34788-0 PS4 Hata Kodu

Eğer sizde severek oynadığınız Playstation cihazında oyun esnasında ce-34788-0 PS4 hata koduile karşılaşırsanız, karşınıza bu güncelleme dosyası kullanılamıyor uyarısı çıkacaktır. Bunun yanı sıra doğru güncelleme dosyasını indirdiğinizden emin olun gibi bir uyarı daha çıkacaktır. Burada yanlış güncelleme indirmiş ve uygulamış olabilirsiniz. Bu durumda tekrar kurulum yapmanız gerekeceği gibi internet bağlantınızı da kontrol etmenizde yarar var. Wireless sıkıntısı yok ise yine aynı hatayı alıyorsanız donanımsal sorun olabilir. Bunun için mutlaka uzmandan destek alınız.

Playstation servisi olarak ce-34788-0 PS4 hata kodubaşta olmak üzere hemen her tür PS4 ile ilgili sorunlarınızda sizlere 2 yıla kadar garantili tamir servis imkânı sağlıyoruz. Bazı küçük PS4 sorunları yanlış müdahaleler sonucunda çok daha ciddi ve masraflı bir hale dönüşebilmektedir.

Bu yüzden bizim siz değerli PS4 oyun severlere tavsiyemiz ce-34788-0 PS4 hata kodugibi bir sorunla karşılaştığınızda, anında web sitemizde yer alan irtibat bilgilerimizden bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Diğer hizmetlerimizi sitemizden de görebilir, destek ekibinden bilgi de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir