Çorum Playstation Tamiri

corum-playstation-tamiri

Çorum Playstation Tamiri

Çorum PS3 ve PS4 tamir onarımı için İxire Playstation firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Garantili ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Ps4 Tamir Bakım

PS4 tamir için ixir playstation tamiri firmamız, 6 ay garantili şekilde hizmet vermektedir. Örneğin PS4 tamiri için yazılım ve teknik hatalarında uzman ekibimiz öncelikle soruna doğru şekilde müdahale etmekte ve sonra da garanti vermektedir.  Yani tamirden sonra 6 ay içerisinde yeniden aynı şekilde sorun çıkarsa, ücretsiz şekilde yeniden tamir yapılmaktadır. Firmamıza başka şehirlerden başvuru yaptığınız zaman, tamir edildikten sonra 3 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

PS4 içerisinde, kasa ya da diğer bölümünde bir arıza olduğu zaman firmamız uygun fiyatlardan hizmet sunmaktadır. Yani doğrudan çözüme yönelik olarak bir fiyat listesi oluşturulup size bilgi verilir.  Tek yapmanız gereken PS4 tamiri için firmamıza iletişim yollarından başvurmak ve de fiyat teklifi almaktır.

PS4 için yanlış bilgilendirmelere de ayrıca dikkat etmenizi öneririz. Çünkü internette birçok kişi kendi çözümünü ararken gelişigüzel bilgilere göre hareket edince sorun çıkabilmektedir. Sonuç itibariyle Playstation cihazı gelişigüzel bir elektronik alet değildir ve bu nedenle arıza halinde bir işlem yapmadan önce de dikkat etmek gerekir. İxir playstation tamiri firmamızdan bu anlamda gereken teknik desteği sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz. Ekibimiz size her zaman uygun şartlarda destek sunacaktır.

PS4 Tamiri İletişim Bilgileri

Çorum İxir playstation tamiri firmamızın iletişim bilgileri mail ve telefon detaylar aşağıdaki gibidir:

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir