Denizli Playstation Tamiri

denizli-playstation-tamiri

Denizli Playstation Tamiri

Denizli PS4 teknik servis hizmeti veren İxire Playstation firmamız beklentilerinizin üzerinde kapsamlı bir faaliyet göstermektedir.

Ps4 Teknik Servis

PS3 ve PS4 teknik servis için ixir playstation tamiri firmamız tüm bağlantı, yazılım ve teknik sorunlarda size en iyi sonucu vermeyi hedefler.  Hatalı çıkan cihazlarda, bazen görüntü grafikte sorun olduğunda, mavi ışık arızasında, cd okumama gibi sorunlarda, bazen de ana kart gibi arızalarda firmamız ideal şekilde çözümler sunmaktadır. Hangi arıza görülürse, ekibimiz doğrudan sorunu çözmek için harekete geçmektedir.  Üstelik teknik açıdan yapılan işlemlerde 6 ay tamir garantisi vermekteyiz.

PS4 cihazlarda görülen sorunlardan biraz daha bahsedilirse ps4 Cd alıp vermeme arızası, Ps4 çip değişimi, Ps4 Hdmı soket arızaları gibi teknik sıralama yapılabilir. Ancak bu arızaların da olmaması için cihazın ne gibi şartlarda bekletildiği ve ne gibi işlemlere maruz kalınmaması gerektiği önemlidir. Örneğin neme maruz kalmamalıdır. Ayrıca elektriğe bağlı uzun süre tutmamak gerekir. Yani cihazın dinlendirilmesi gerekir. İxir playstation tamiri firmamız, uygun fiyatlarla tüm teknik ihtiyaçları karşılayacaktır.

Kaliteli bir teknik servis hizmeti almak için İxire size aradığınızı veren bir çözüm sunar. Telefon bilgilerimizden dilediğiniz zaman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

PS4 Teknik Servis İletişim  

PS4 arızalarında ve PS3 ile kırma işlemlerinde taleplerinizi bekliyoruz. Denizli İxir playstation tamiri için başvuru yapmak istediğiniz zaman aşağıdaki mail, telefon ve site detaylarını kullanabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://www.ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir