Diyarbakır Playstation Tamiri

diyarbakir-playstation-tamiri

Diyarbakır Playstation Tamiri

PS3 ve PS4 farklı teknik sorunların çözümü için kurumsal yapıdaki İxire Playstation firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kol Tamiri PS4

Kol tamiri PS4 için en sık rastlanan sorunlardan biridir. Konsollar oyun cihazlarının hayatımıza girmesiyle yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır ve bu durum bazı dönemlerde arızaları da beraberinde getirmiştir. PS3 ve PS4 ixir playstation tamiri firmamız kol sorunlarınızda kapsamlı şekilde çözümler sağlar. Ekibimiz, alanında uzman bir kadroya sahiptir ve garantili şekilde tamir onarım işlemi yapmaktadır. Kol tamiri bittikten sonra eğer 6 ay içerisinde bir sorun çıkarsa garanti verildiği için yeniden ücretsiz şekilde tamir edilmektedir.  Ayrıca tüm süreçte en uygun fiyatlar sunulmakta, müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.

Kol tamiri dışında cihazlarda şarj ve cd okumama gibi sorunlar olduğu zaman da başvuru yapabilirsiniz. Örneğin elektrik aksamlarında sorun varsa, tuşlarda ve analoglarda teknik pürüzler olduğunda da çözümler geliştirmekteyiz. Yeni bir cihaz almak yerine, yeni bir kol almak yerine tamirle çözüm bulmak çok daha az maliyetli olduğu için Ps4 kullanıcılarının tercihi olan tamir bakımı siz de yapabilirsiniz. İxir playstation tamiri firmamız en iyi fiyatla en iyi hizmeti bir arada sunmayı hedeflemektedir. Hizmet içeriği ve tüm sürece dair beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız.

PS4 Teknik Servis İletişim  

Diyarbakır İxir playstation tamiri teknik servis firmamıza ihtiyacınız olan her durumda başvuru yapabilirsiniz.  Mail, telefon ve site detayları aşağıdaki gibidir:

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir