Dualshock 4 Bağlantı Kopuyor

Dualshock-4-Bağlantı-Kopuyor

Dualshock 4 Bağlantı Kopuyor

Dualshock 4 sürümünde yaşanan en büyük problemlerden birisi de Dualshock 4 bağlantı kopuyor sorunudur. Açtığınızda çalışıyor fakat birkaç saniye ya da dakika sonra bağlantı kopuyor hatası veriyorsa sizde de bu hata mevcut. Bununla da kalmıyor bazen Joystick kendi kendini kapatabiliyor. Bu da kullanıcıların eğlencesini yarım kalmasını sağlıyor.

Yaşamış olduğunuz bu tür problemlerin tamamında sizlere garantili servis destek hizmeti sunuyoruz. Daha çok yazılım güncelleme hatası kaynaklı olan Dualshock 4 bağlantı kopuyorsorunu uzman ekibimiz tarafından garantili olarak halledilmektedir. Avrupa standartlarında tamir hizmeti sunan firmamızda ayrıca 2 yıla kadar garanti servis imkânı da bulunmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde başta Dualshock 4 bağlantı kopuyor teknik sorunu ve daha başka her tür sorunlarınız için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere 7 gün 24 saat Playstation servisi imkânı sunuyor ve hemen her tür sorunlarınıza en kısa süre içerisinde anında çözümler sağlıyoruz. Ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin her bölgesinden destek ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Eğlencenizin yarım kalmaması için profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir