Dualshock 4 Işık Yanmıyor

Dualshock-4-Işık-Yanmıyor

Dualshock 4 Işık Yanmıyor

PS4 ve PS3 kullanıcıları uzun süreli kullanımdan sonra çeşitli arızalar ile karşılaşmaktadır. Birçok Playstation uyun severin karşılaştığı problemlerden bir tanesi de Dualshock 4 ışık yanmıyor sorunu olmaktadır. Oyun kolunu şarja takan birçok kişi hiç ışık yanmadığını ya da ilk birkaç saniye yanıp ondan sonra tamamen gittiğini belirtmektedir.

Dualshock 4 ışık yanmıyorproblemi daha çok darbe alması yani düşme çarpma sonucu yaşanılan bir problem olsa da, bunların dışında da başka teknik sorunlardan dolayı da karşılaşılabilmektedir. Teknik sorunlar tamamen uzmanlık gerektirdiği gibi konu hakkında bilgi sahibi olmayanlar mutlaka uzmanından destek almanız gerekmektedir. Aksi halde cihazın ve cebinizin daha fazla zarar görmesi mümkündür.

Sizler için 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, sizlere site üzerinde birçok iletişim adresi sunmaktadır. Verilen bilgilerin dışında bizlere ulaşarak, Playstation ile ilgili Dualshock 4 ışık yanmıyorproblemine ek olarak birçok konuda bizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz bütün tamir işleri 2 yıllık garantili olup, cihazınızı sizlere en kısa güvenle sürede teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir