Düzce Playstation Servisi

duzce-playstation-servisi

Düzce Playstation Servisi

Playstation cihazları en kaliteli oyun konsolu olduğu kadar en çok servis hizmeti gören cihazlardan bir tanesidir. Hassas teknolojiye sahip olması sebebiyle sarsılma ya da darbelerde içerisinde bulunan kablo ya da diğer elektronik nesneleri zarar görebilmektedir. Bundan dolayı özellikle garanti süresi biten PS3 ve PS4 cihazları güvenilir ve kaliteli firmalarda tamir etmeniz daha sağlıklı olacaktır. İxir Playstation sayesinde 2 yıla kadar garanti servisinden yararlanabilir, hızlı onarım ve kaliteli servis ile cihazlarınız ilk günkü gibi sağlam ve çalışır hale gelecektir.

Düzce Playstation Servisi ile cihazlarınız tekrar garanti kapsamına girerken, Türkiye’de en uzun garanti servisi sunan firma olarak gurur duyuyor, 6 yıldan fazla bu sektörde bütün müşterilerimizi memnun ettiğimiz için de bu heyecanı sizlerle paylaşıyoruz. Playstation servisi sırasında arıza tespitlerini ücretsiz sunan firmamız, uzman ekipler tarafından 24 saat gibi kısa sürede tamir edilerek ücretsiz kargo ile adresinize göndermeye hazır oluyoruz. Adresten alıp adrese hizmet veren en iyi firma olarak Playstation kırma ve oyun yükleme hizmetini de sunduğumuzu hatırlatalım.

Türkiye’nin en iyi Playstation servisi olan İxir Playstation, müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firmamızı mobil ve sabit numaraların yanı sıra mail adresimizden de ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri destek hizmeti alabileceğiniz gibi fiyat ve diğer merak ettiklerinizi de öğrenebilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir