Düzce Playstation Tamiri

edirne-playstation-tamiri

Düzce Playstation Tamiri

Kapsamlı bir PS3 ve PS4 tamiri için İxire Playstation ideal hizmetler vermektedir. Uygun fiyat ve garantili teknik servis ile etkili sonuç alabilirsiniz.

Görüntü Gelmeme Arızası

PS4 arızaları içerisinde en yaygın görülen sorunlardan biri görüntü gelmeme arızasıdır.  İxir playstation tamiri firmamıza Düzce ve diğer birçok ilden başvuru yaparak teknik sorunları giderebilirsiniz. Uzman ekibimiz, en ekonomik şekilde 6 ay garantili olarak sizlere çözüm sunmaktadır. Sektörde bu açıdan birçok firmaya göre fark atmaktayız.

Görüntü sorunları dışında mavi ışık arızası da yaygın görülmektedir.  Işık arızaları genellikle kasa ile ilgili olmakla beraber değişen nedenlerle de ortaya çıkabilir. Ayrıca görüntü grafik arızalarında, cd alıp vermeme, cd okumaması, ana kartta sorun olduğunda da İxir playstation tamiri firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Yine çip değişimi, har disk arızalarında, teknik ekibimiz kapsamlı şekilde sonuç vermektedir. Cihazda hangi bölümde sorun varsa buna odaklanıp uygun şartlarda sonuç hedeflemekteyiz.  Fan besleme arızalarında, USB ve soket arızaları, soğutma modifiyesi gibi durumlarda, kasa sorunlarında başvurularınızı yapabilir, çözümler bulabilirsiniz. Sadece ps4 değil ps3 için de birçok arıza türünde başvuru yapılabilir.  Ayrıca orijinal oyuna çok para vermek istemeyen kişilerde kırma işlemi de yapılmaktadır. En popüler oyunlarda kırma ile uygun fiyatlarla oyun keyfine devam edebilirsiniz.

Teknik Servis İletişim Bilgileri

Düzce İxir playstation tamiri işlemleri için mail, telefon ve site ayrıntıları aşağıda verilmiştir. Bu bilgilere dilediğiniz zaman ulaştıktan sonra daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Cihazdaki sorunu ve taleplerinizi kısaca aktarmanız önerilir.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir