Edirne Playstation Tamiri

edirne-playstation-tamiri

Edirne Playstation Tamiri

Edirne ilinde playstation cihazlarında arıza olduğunda firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz.

Xbox Arızaları

XBOX arızaları arasında en yaygın görülen sorunlardan biri XBOX 3 kırmızı ışık sorunudur. Her sorunun farklı nedeni olduğu gibi kırmızı ışık sorunu da cihazın değişik bölümleriyle ilgili olabilir. Bunun dışında XBOX görüntü gelmemesi, güncelleme sorunları, yeni oyunlarda açılma sorunu ve Fw güncelleme de diğer görülen sorunlar arasındadır. İxir playstation tamiri firmamıza başvuru yaparak PS3-PS4 arızaları da dahil olmak üzere oyun kırma işlemlerinde de sonuç alabilirsiniz.

Ps4 kırma işlemleri için başvuru yapan kişilerde, en yeni ve popüler oyunları, orijinalindeki gibi büyük miktarlar ödemeden oynama şansı olur. Bu gibi işlemlerde firmamız 75-150 lira arasında değişen rakamlarla sizlere hizmet vermektedir. Tamir işlemlerinde de uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca garanti süresi de 6 ay kadar devam eder. İxir playstation tamiri firmamızda tamir edilen ürünlerde aynı sorun yinelendiği zaman 6 ay içerisinde ücretiz tamir gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin birçok yerine kargo hizmeti olan firmamızda ek olarak şu durumlar için taleplerinizi iletebilirsiniz: Ps4 cd okumama, ana kart tamiri, cd alıp vermeme, çip değişimi, hard disk arızası, besleme arızaları USB ve soket arızaları, soğutma modifiyesi ve kasa sorunları gibi sıralama yapılabilir.

Edirne İletişim Bilgileri

Edirne ilinden İxir playstation tamiri işlemleri için başvurularınızı mail, telefon ve site ile yapabilirsiniz. Kısaca arıza ve talep durumunuzu ilettikten sonra ekibimiz size gereken dönüşü yapacaktır. Telefonlarda doğrudan görüşebilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.com

Site: https://ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir