Erzurum Playstation Tamir

erzurum-playstation-tamir

Erzurum Playstation Tamir

Dünyanın en popüler oyun konsolu markası olan Playstation markasının profesyonel ve kaliteli tamir hizmetleri oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Servisimiz sunduğu dünya standardında playstation tamiri  hizmeti ile kurulduğu yıldan beri eski ya da yeni tüm playstation modellerinin tamir hizmetini garantili bir şekilde sunmaktadır. Servisimiz vasıtasıyla yerine getirilen tüm tamir hizmetleri belgeli bir şekilde garanti kapsamına alınmıştır. Bu sayede profesyonelliği ve güveni en üst seviyede sağlamış olmaktayız. Servisimiz tarafından her biri ayrı birimlerde sunulan tüm tamir hizmetleri gerekli incelemelerden sonra sonlandırılmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerden dolayı oluşan sorunlarda garanti hizmetimiz hemen devreye girmektedir.

Teknoloji Destekli Playstation Tamir Sistemleri

Playstation tamir  hizmeti sunan servisimiz her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu sebeple fiyatlarımız en uygun seviyelere indirilmiş olup bu anlamda kaliteden asla taviz sunmamaktayız. Servisimiz bünyesinde her biri farklı tamir konularında uzmanlaşmış personellerimiz teknoloji destekli kusursuz bir playstation tamir hizmeti sunmaktadır. Ayrıca servisimiz birçokları gibi söze değiş belgeli ve uzun süreli garanti sunmaktadır.  Bu hizmetimiz sayesinde garanti kapsamında belirttiğimiz süre zarfında aynı arıza için ikinci bir defa ücret ödemek zorun kalınmamaktadır.

Playstation tamir  hizmeti sunan servisimiz ülkemizde satışı yapılan tüm playstation modellerinin tamir hizmet şartları ve ücretlerini öğrenmek için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Servisimizin resmi internet sitesi olan https://www.ixirplaystation.com internet sitesine girerek de her türlü bilgi ve görsele sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir