Eskişehir Playstation Tamir

eskisehir-playstation-tamir

Eskişehir Playstation Tamir

Ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmelerden dolayı satış fiyatları artan Playstationlar için satın alma yerine tamir hizmeti çok daha makul duruma gelmiştir.

Modern playstation tamir  hizmeti sunan firmamız model ya da kapasite farkı olmaksızın Türkiye’nin her yerinden kargo ile yollayacağınız cihazların tamir hizmetini sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde tamir ve diğer farklı hizmetleri yerine getiren profesyonellerimizin her biri alanında uzman ve teknolojiyi yakından takip eden kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız için ülkemizin ve sizlerin menfaati her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple zaten uygun olan fiyatlarımıza ülkemizin enflasyon ile mücadelesinde destek için ekstra yüzde 10 indirim uygulamaktayız.  Firmamız bünyesinde yazılımsal ya da yede parça anlamında sunulan tüm hizmetleri birinci sınıf ve orijinal olarak sunulmaktadır.

Türkiye’nin Her yerine En Hızlı Playstation Tamir Hizmeti

Playstation tamir  hizmeti sunan firmamız cihazlarınızı nerden yollasanız yollayın ve cihazın sorunu ne denli büyük olursa olsun en hızlı ve kaliteli tamir hizmetini sunmaktadır. Firmamız bünyesinde cihazınız bize ulaştığı andan itibaren firmamızın güvencesine girmiş demektir. Hız konusunda en iyiyi en yüksek standartta sunacağımızdan emin olabilirisiniz.

Playstation tamir  hizmeti sunan firmamız her biri kendi alanında uzman ve haftanın her günü hizmet sunan yapısı ile sizlerin her zaman hizmetinizdedir. Hizmet yelpazemiz hakkında en detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Firmamız ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuları ise https://www.ixirplaystation.com/ internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir