Gaziantep Playstation Tamir

antep-playstation-tamir

Gaziantep Playstation Tamir

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde Playstation konsollarının garantili ve profesyonel bir şekilde tamiri ile daha çok uzun sürelere kullanılabilmektedir.

Playstation tamir  hizmetimiz sayesinde garanti kapsamı dışına çıkmış Ps3 ve Ps4 cihazların tüm tamir hizmetleri yüksek kalitede ve en son teknolojik donanımlarla sağlanmaktadır. Firmamızın tarafından yüksek standartta sunulan hizmetin kalitesi ve memnuniyet seviyesi en üst düzeydedir. Sunduğumuz hizmetin kalitesinden dolayı sizlere de uzun süreli bir garanti sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Bununla birlikte her tülü tamirat hizmetimiz esnasında parça değişimleri ve yazımlım yüklemeleri orijinal bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Sunduğumuz nitelikli tamir hizmetleri sayesinde playstation oyun konsollarınız ilk günkü verimden de yıllarca kullanılabilmektedir.

Alanının En İyisi Playstation Tamir Personel Kadrosu

Playstation tamir  hizmeti sunan firmamızın bünyesinde barındırdığı deneyimli ve alanında uzman personel kadrosu ile ülkemizin en güvenilir hizmetini sunmaktayız. Servisimizde çalıştırılmak üzere gerçekleştirdiğimiz seçimlerde kalite, yetenek, teknolojiye uyum gibi kriterlere çok büyük önem vermekteyiz. Personel kalitemiz ile birlikte tamir teçhizatı kalitemizde en üst seviyede bulunmaktadır. Bu anlamda yıllar süren garanti özelliklerimiz bulunmaktadır.

Playstation tamiri sağlayan  firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm tamir hizmetleri, garanti kapsamları ve tamir fiyatlarımız hakkında en net bilgiyi 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim numaralarımızdan mesai saatlerinde elde edebilirsiniz.  Ayrıca mesai saatleri dışında isterseniz https://www.ixirplaystation.com internet sitesine üzerinden de iletişim be bilgilendirme faaliyetlerinde sorunsuz bir şekilde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir