Hatay PlayStation Servisi

hatay-playstation-servisi

Hatay Playstation servisi ile PS3 ve PS4 cihazlarınızın teknik destekleriyle birebir ilgilenen firmamız, cihazınızdaki sorunlarınız için en iyi sonucu vermeyi hedefler. Teknik hizmetimiz sayesinde tüm oyun cihazlarınızın arızaları güvenli ve garantili bir şekilde çözülmektedir. Oyun konsollarınız için en ileri teknolojileri kullanan İxir Playstation, müşteri memnuniyeti ile özenle hizmet vermektedir. Firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve servis talebinde bulunmak için https://ixirplaystation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Firmamız tarafından yapılan Playstation servisi işlemleri için her zaman orijinal parçalar kullanılmakta ya da sizin isteğinize göre muadil parçalar ile servis imkanı verilmektedir. Dünya standartlarını takip edip son teknolojilerle ilerleyen firma, oyun severler için sıklıkla tercih edilmekte ve bakım, tamir, onarım gibi işlemleri kısa süre içerisinde çözülmektedir. Oyun konsolunuz elimize ulaştığı andan itibaren vakit kaybedilmeden bakım ve onarımları yapılıp ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderimi yapılacaktır. Hız ve kalite anlamında en iyi hizmet verdiğimizi sizlere garanti ediyoruz. Vakit kaybetmeden bizlere ulaşıp, Playstation konforunuzun devamlılığını sağlayın.


Playstation servisi sunan firmamız ile 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan irtibata geçebilir, oyun keyfinize taviz vermeden aynı yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir