Iğdır Playstation Servisi

igdir-playstation-servisi

Iğdır Playstation Servisi

Oyun konsollarında lider olan Playstation, milyonlarca kullanıcısına eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Özellikle Türkiye’de birçok internet kafe ve evlerde gördüğümüz PS3 ve PS4 cihazlar, oyuncuların eğlenceli anlar yaşamasını sağlamaktadır. Ancak bazı hususlarda yaşanan aksaklıklar nedeniyle kullanıcılar bu durumdan bezmiş olsa da İxir Playstation olarak bu konuda 6 yıldan fazladır profesyonel bir şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Iğdır Playstation Servisi ile tüm PS3 ve PS4 cihazlarınız itina ile kısa sürede onarılırken, 7 gün 24 saat bizden destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra arıza hakkında bilgi alabilirken, arıza konusunda bilginiz yok ise bizden arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimizde cihazınızı en detaylı şekilde inceliyor, her hangi bir arızası var ise bunu detaylıca müşterimize bildiriyoruz. Fiyatıyla beraber bilgilendirme yaptıktan sonra eğer dilerse Playstation servisi hizmetini alıyor ve 24 saat gibi kısa sürede PS3 ve PS4 cihazlarınızı onarıyoruz. Eğer farklı şehirdeyseniz merak etmeyin, ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde tüm Türkiye’de adreslerinize ücretsiz bir şekilde cihazlarınızı gönderiyoruz.

Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla tecrübeli olan ekibimiz, kaliteli ve garantili hizmet vererek tüm cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde tamir ediyor ve güvenle teslim ediyoruz. Iğdır Playstation Servisi için iletişim numaralarımızdan ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Playstation konusunda kullanıcılar en iyi hizmeti alırken, 7 gün 24 saat irtibat kurabileceğinizi de unutmayın.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir