Isparta PlayStation Servisi

isparta-playstation-servisi

Isparta Playstation servisi oyun cihazlarınız için beklentilerinizin üzerinde özenli bir servis imkanı sağlamaktadır. Cihazlarınızın arıza yaptığında yeni bir ürün almak yerine onu, güvenilir ve garanti sağlayan bir firmaya tamir ettirmek hem bütçe açısından daha hesaplı hem de alıştığınız cihaza veda etmeden tekrar o konforu yakalamanız açısından verimlidir.


Oyun konsollarında gerek kullanım kaynaklı gerekse yazılım kaynaklı bazı sorunlar oluşabilmektedir. Playstation servisi olarak oyun cihazlarınızdaki problemler tespit edilip alanında uzman personellerimiz tarafından gerekli tamir işlemleri yapılmaktadır. Firma yaptığı kaliteli onarımların yanında değer verdiğiniz ve başköşenize koyduğunuz oyun cihazlarınızın tamir, bakım ve onarımları için yaptığı işlemlerde 6 ay garanti fırsatı vermektedir.


İxirPlaystation firmamızdan 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan gereken desteği alabilir ve Playstation servisi için gönül rahatlığıyla teknik destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak için https://ixirplaystation.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir