Isparta Playstation Tamiri

isparta-playstation-tamiri

Isparta Playstation Tamiri

Ülkemizde yaşanan döviz artışından dolayı satış fiyatları artan Playstation konsollarını satın alma yerine tamiri çok daha uygun maliyetli olmaktadır.

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız model farkı olmaksızın Türkiye’nin her yerinden en uygun fiyatlarla ve garantili bir şekilde konsollarınızı tamir etmektedir. Firmamız bünyesinde alanında uzman ve bu işi profesyonel anlamda yapan personellerimiz gerek parça gerekse yazılımsal tüm sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulmaktadır. Firmamız ülkemizin enflasyon ile mücadelesine destek olmak amacıyla zaten uygun seviyede olan tamir ücretlerini daha da aşağı çekmiş durumdadır.  Firmamız tarafından yazılımsal ya da parça anlamında sunulan tüm tamir hizmetlerinde kendi firma garantimizi belgeli olarak sunmaktayız.

En Hızlı Playstation Tamir Hizmeti

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız konsollarınızın bize ulaştığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde tamir ederek geri kargoya sunmayı taahhüt etmektedir. Eğer ekstra bir parça değişimi varsa sürenin uzayacağı bilgisi anında verilmektedir. Hız ve kalite anlamında size en iyisi olduğumuzun garantisini vermekteyiz.

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız bünyesinde gerçekleştirilen tamir, yazımlım yükleme ve parça değişim hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızla 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim numaralarımızdan bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sunduğu diğer hizmetleri öğrenmek ve firmamız hakkında daha detaylı bir inceleme yapabilmek için https://www.ixirplaystation.com/ internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir