İstanbul PlayStation Servisi

istanbul-playstation-servisi

İstanbul Playstation servisi hizmetimiz sayesinde tüm playstation cihazlarınızın problemleri güvenli bir şekilde çözülmektedir. Oyun konsollarınız için kalite odaklı ve son teknolojileri kullanan İxirPlaystation, müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya servis bilgisi almak için https://ixirplaystation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Firmamız tarafından yapılan Playstation servisi işlemlerinde her zaman orijinal parçalar kullanılmakta ve garantili hizmet sağlanmaktadır. Dünya standartlarına uygun son teknolojilerle ilerleyen firma, oyun severler için sıklıkla tercih edilmekte ve tamir, bakım, onarım gibi işlemleri kısa süre içerisinde çözülmektedir. Oyun konsolunuz elimize ulaştığı andan itibaren hızlı bir şekilde onarımları yapılıp ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilecektir. Hız ve kalite anlamında en iyi hizmet verdiğimizi garanti ediyoruz. Sizde vakit kaybetmeden bizlere ulaşın ve playstation konforunuzun devamlılığını sağlayın.


Playstation servisi sunan firmamız ile 0532 305 6282 veya 0212 278 0270 numaralı telefonlardan irtibata geçebilir, oyun keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir