İstanbul Playstation Tamiri

istanbul-playstation-tamiri

İstanbul Playstation Tamiri

Playstation oyun konsolu tamiri kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapıldığında yenisini almaktan çok daha uygun maliyetli olacaktır.

İxir playstation tamiri  hizmeti sayesinde ülkemizin neresinde olursanız olun garanti kapsamı dışında olan tüm playstation modellerinin tamir hizmeti yüksek profesyonellikte sunulmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmete çok fazla güvenmektedir. Bu sebeple yaptığımız tüm tamir hizmetleri firmamızın belgeli garantisi kapsamında sunulmaktadır Ayrıca Tamirat esnasında kullanılan tüm parça değişimleri birinci sınıf ürünlerle ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.  Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde playstation oyun konsolunu sanki yeni alınmışçasına verimli ve sorunsuz çalışacaktır.

Tecrübeli Playstation Tamir Personel Kadrosu

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız sahip olduğu deneyimli ve alanında uzman personel kadrosu ile playstation tamiri konusunda farkını ortaya koymaktadır. Firmamızda çalıştırılmak üzere seçilen personellerimiz hepsi alanının en uzman ve yenilikçi kişilerinden meydana gelmektedir. Ayrıca sahip olduğumuz teçhizat ve donanım sayesinde en zor arızların bile üstesinden rahatlıkla gelmekteyiz. Firmamız tarafından sunulan garanti öğle birkaç haftalık değil birkaç yıla kadar garanti sürelerimiz bulunmaktadır.

İxir playstation tamiri  firmamızda ülkemizde aktif bir şekilde satışı yapılan tüm playstation modellerinin tamir hizmetleri hakkında bilgi almak ve en güncel fiyatları öğrenmek istiyorsanız bizimle 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim hatlarımızdan bağlantı kurabilirsiniz.  Firmamızın internet sitesi olan https://www.ixirplaystation.com internet sitesine üzerinden de iletişim be bilgilendirme faaliyetlerinde sorunsuz bir şekilde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir