İstanbul PS4 Tamir

İstanbul PS4 Tamiri
İstanbul PS4 Tamiri

Ps4 Cihazları Hakkında Genel Bilgi

Ps4 cihazları sürekli gelişen teknoloji etkisi ile üretilen son playstation ürünüdür. Piyasada yerini aldığından bu yana kendine sayısız alıcı bulmayı başarmıştır ve hala yoğun bir şekilde talep görmektedir. Ancak ps4 cihazının talep edilmesiyle birlikte cihaza yönelik sorunlarda beraberinde gelmektedir. Her ne kadar gelişimsel teknoloji ile üretilmiş olsada cihaz birbirinden farklı arızalar vermektedir. Genel itibariyle ps4 cihazlarına dair arızalar aşağıda sıralanmıştır:

Ps4 Cihazlarında Genellikle Hangi Sorunlara Rastlanılır?

Ps4 cihazlarında mavi ve kırmızı işlem ışığında görülen sürekli yanıp sönmeler
Ses ve görüntü arızaları
Ağ bağlantısında zaman zaman görülen kopmalar
Cihazın sıklıkla donması ve kilitlenmesi
Oyun diskinin cihazda ya kilitli kalması yada istenilmediği halde kendi kendine bölmeden çıkması
Tüm bu sorunlar ile bunun dışında ki cihaz arızaları İstanbul ps4 tamir ile en doğru şekilde çözüme kavuşturulur.

İstanbul Ps4 Servisi

Firmamız ps4 cihazlarında meydana gelmiş sorunları bugüne kadar en doğru müdahale ile çözüme kavuşturmuştur. Müşterilerimizin cihazlarına yönelik şikayetlerini ilk etapta dinleyerek uygulamaya koyuluyoruz. Şikayet cihazda hangi parçayı ve unsuru işaret ediyorsa ilk olarak teknisyenlerimizce şikayetten kaynaklanan sorunu ve kaynağını tespit ediyor ve iddia doğrultusunda arıza teşhis edilmiş ise problemin çözümü için en iyi çözüm yoluna karar veriyoruz. Biz biliyoruz ki müşterilerimiz İstanbul ps4 tamiri servisinden en az masraf dahilinde hizmet almak istemektedirler. Firmamız çalışanlarımızca ve yetkili kurulumuzca aldığımız karar doğrultusunda kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak en uygun ödemeler ile hizmet vermeyi göz önünde bulunduruyoruz.

İstanbul Ps4 Servis Ödemeleri

İstanbul ps4 tamir hizmeti alan her bireye ödemelerde birbirinden farklı seçenekler sunuyoruz. Nakit, Kredi kartı, havale, vb. seçenekler doğrultusunda müşterilerimiz diledikleri yöntemlerle ödemelerini gerçekleştirebilirler. Çünkü firmamız müşteri memnuniyeti konusuna dair oldukça şeffaf davranmayı esas alıyor ve bizden hizmet alan herkese aynı ölçüde ve saygınlıkla davranıyoruz. Her müşteri kendinin dinlenmesini istemektedir ve aldığı hizmetten avantajlı bir şekilde ayrılmak istemektedir. Bizde piyasada ki varlığımızı ve devamlılığımızı bu esaslarımız ve değerlerimiz doğrultusunda sürdürüyoruz.