İzmir Playstation Tamir

izmir-playstation-tamir

İzmir Playstation Tamir

İzmir Playstation tamir yapan firma konusunda zengin bir şehir. Elbette bu firmalar arasında öncü bir yapılanma da bulunuyor. Bu yapılanma da yıllardır alanında uzman çalışanları ile hizmet veren. ixirPlaystation.

ixirPlaystation’ı bu denli tercih edilir kılan ise her daim orijinal parça kullanıyor olması, uygun fiyat politikası ve geniş hizmet dağıtım ağı. Firma 0212 278 0270 ya da 0532 305 62 82 numaralı hatlardan günün her saati arıza kaydı alıyor.

Fiyatlar Cep Yormuyor

Pes3 kırma, playstation3 ya da 4 tamiri gibi konuların uzmanları İzmir Playstation tamir yapan firmalardan biri olan ixirPlaystation çatısı altında. Firma ülkenin her noktasına ücretsiz kargo fırsatı ile hizmet götürüyor. Arızalı cihazınız yine ücretsiz olarak, sapasağlam kapınıza kadar teslim ediliyor. Size ise oyun keyfini yine sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Firma hem bireysel, hem de kurumsal anlamda pek çok olumlu referansa sahip. Sizler de oyun salonlarınızda bulunan playstationlarınızın rutin bakımlarını çok uygun rakamlara ixirPlaystation güvencesinde yaptırabilirsiniz.

2 Yıl Servis Garantisi

ixirPlaystation’ın şehrinizde olmaması, işini iyi yapmayacağı anlamına asla gelmiyor. Lisanslı ve garantili hizmet kapsamında, tam 2 yıl servis garantisi ayağınıza getiriliyor.

https://www.ixirplaystation.com sitesinden de ixirPlaystation için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Uzmanlar en kısa sürede sizler ile iletişime geçecek ve sorunun çözümü için alternatif yollar sunacaktır. İzmir Playstation tamir yapan firmaları arasında en sık tercih edilen ixirPlaystation günün her saati hizmetinizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir