İzmir Playstation Tamiri

izmir-playstation-tamiri

İzmir Playstation Tamiri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık hem yazılımsal hem de parça olarak tüm playstation modellerini tamiri sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

İxir playstation tamiri  hizmetimiz sayesinde playstation modeliniz ve satın alma tarihi her ne olursa olsun tüm playstation konsol arızalarınız profesyonel bir şekilde çözülmektedir. Firmamız teknoloji konusunda en teknolojik ve faydalı tamir cihazlarını kullanmaktadır. Arızanın kaynağının bulunamadığı durumlarda bilgisayarlı cihazlarımız ile arızanın kaynağı yüksek doğrulukta tespit edilerek sorun çözülmektedir. Ayrıca ülkemizin geneline hizmet sunan firmamız sunduğu bütçe dostu fiyatlarla da sizin ilk tercihiniz olmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan Playstation tamir hizmetlerinde her zaman orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bundan dolayı arpça değişim hizmetlerimizde sizlerin onayı ile parça değişimi yapılmaktadır.

Dünya Standardında Playstation Tamir Hizmeti

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız gerek hızı gerek başarı yüzdesi gerekse de personel kalitesi ile playstation tamir hizmeti konusunda dünya standardında bir hizmet sunmaktadır. Firmamız için konsolun arıza durumu her ne olursa olsun gerekli işlemler ivediyle yapılmaktadır. Ve size konsolunuzun genel durumu ile bilgide sunmaktayız. Bu sayede cihazınızı ortalama kullanım ömrü hakkında da bilgi sahibi olmuş olusunuz.

İxir playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız ile0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı telefonlarımız ile iletişime geçerek playstation modellerinin tamir gereksinimleri ve sizler için sürekli en uygun şekilde güncellediğimiz fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Ayrıca mesai saatleri dışında da https://www.ixirplaystation.com internet sitemize üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir