Kahramanmaraş Playstation Servisi

kahramanmaraş-playstation-servisi

Kahramanmaraş Playstation Servisi

Her geçen gün kullanıcısı artan Playstation, özellikle görüntü kalitesi ve online hizmeti sayesinde rağbeti artmaktadır. Ancak bazı durumlar var ki PS3 ve PS4 kullanıcıları sorunlar yaşayabilmektedir. Özellikle bu sorunlar garanti kapsamı dışında yaşanınca kullanıcılar yüksek fiyat vermekten kaçınabiliyor. Bu durumda uygun fiyata 6 yıldan fazla tecrübesi ve uzman ekibi ile hizmet veren Kahramanmaraş Playstation Servisi siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Playstation servisi için genelde mavi ışık ve görüntü gelmeme durumlarda kullanıcılar şikâyetlerini dile getirmektedir. Bunun dışında Playstation servisinde görüntü arızası, CD giriş ve çıkış sorunu, çip, anakart, fan, besleme, USB, soket, kasa, soğutma sistemi ve daha birçok konularda Playstation kullanıcıları arıza şikâyetinde bulunmaktadır. Ücretsiz arıza tespiti yapan profesyonel ekiplerimiz hızlı onarımın yanı sıra ücretsiz kargo ile güvenli bir şekilde kapınıza kadar göndermektedir.

İxir Playstation sayesinde cihazlarınız güvenli ve profesyonel ellerde olurken, dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve gerekli bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz. Kahramanmaraş Playstation Servisi sayesinde eğlenceniz yarım kalmayacak ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Kısa sürede arızayı tespit edip tamir edebilen ekibimiz ile kaliteli bir şekilde cihazınızı geri alabileceksiniz. Playstation servisi ve diğer konularda sorularınız için iletişim info@ixirplaystation.com adresimizden, sabit hatlı 0(212) 278 0270 numaradan ya da mobil 0(532) 305 6282 numaradan istediğiniz zaman ulaşabilir, ücretsiz müşteri destek hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir