Karabük Playstation Servisi

karabuk-playstation-servisi

Karabük Playstation Servisi

Playstation teknolojisi oyun ve server olarak birçok kullanıcı tarafından kullanılırken, hassas teknolojiye sahip olması nedeniyle en ufak hasar ve darbede arızalanabilmektedir. Bunun sebebi içerisinde olan kablo gibi nesnelerin yerinden çıkması ya da kopmasından dolayı gerçekleşmektedir. Ancak bu konuda endişe etmenize gerek kalmadan profesyonel bir şekilde tüm Türkiye’de hizmet veren İxir Playstation, sizlere 2 yıla kadar garanti servis hizmeti ile beraber kaliteli hizmet sunmaktadır.

Karabük Playstation Servisi, 24 saat içerisinde tüm PS3 ve PS4 cihazlarınızı onarırken, profesyonel uzman ekibi ile 6 yıldan fazladır sektörde lider konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin en çok kullanılan oyun konsolu Playstation, kullanıcıları bazı noktalarda üzse de Playstation servisi olarak bu konuda sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en uzun garantili servis hizmeti olan firmamız 7 gün 24 saat müşterilerine destek veriyor, bütün PS3 ve PS4 cihazlarında oluşan arızaları gideriyoruz.

Playstation servisi sayesinde cihazlarınız ilk aldığınız gibi kaliteli ve hızlı çalışırken mavi ışık, görüntü arızası, soket, fan, CD giriş ve çıkış gibi bütün onlarca sorunları kısa sürede onarıyor, ücretsiz kargo hizmetiyle adresinize kadar postalıyoruz. Bununla beraber arıza tespiti için ücretsiz destek alabileceğiniz firmamızda istediğiniz zaman Karabük Playstation Servisi ve fiyat konusunda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bunun için sabit 0(212) 278 0270 numaramız, mobil 0(532) 305 6282 numaramız ve mail info@ixirplaystation.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir