Karabük Playstation Tamir

karabuk-playstation-tamir

Karabük Playstation Tamir

Karabük Playstation tamir konusunda uzman noktalara sahip olan bir şehir değil. Ancak ixirPlaystation, tüm Türkiye’ye olduğu gibi Karabük’e de hizmetlerini götürüyor. Üstelik çok uygun rakamlara ve uzman ellerden.

ixirPlaystation verdiği hizmetlerin tamamını garanti kapsamında tutuyor. Bazıları 1, bazıları 2 yıl olmak üzere garanti kapsamında verilen hizmetler, müşteri memnuniyeti adına firma güvencesinin bir parçası. Yani tonlarca para verip ödediğiniz cihazınız bozulduğunda gözünüzün arkada kalmasına gerek bulunmuyor.

Kayıt Oluşturun ve Bekleyin

İster 0212 278 0270 – 0532 305 6282 numaralı ofis ve cep hatlarından, isterhttps://www.ixirplaystation.com web sitesinden ixirPlaystation’a ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ardından firma adresinizden cihazınızı ücretsiz olarak aldıracak ve onarımın ardından yine ücretsiz olarak teslim ettirecektir.

Karabük Playstation tamir yapan uzman firmalara sahip olmasa da ixirPlaystation, ülkenin olduğu gibi, Karabük’ün de her noktasına hizmet dağıtmaya devam ediyor.

Orijinal Parça Çalışılıyor

Oyun konsolunuz ya da kolları parça değişimine ihtiyaç duyabilir. Bu konu sisi endişelendirmesin. Çünkü ixirPlaystation uzman iş anlayışı sayesinde, orijinal parça değişimi sağlamaktadır. Firma verdiği güven doğrultusunda pek çok kişi ve kuruma hizmet vermiş, vermeye de devam etmektedir.

ixirPlaystation farkı ile yıllardır bozuk olan ve hiçbir şekilde çare bulamadığınız konsollarınız dahi hayata dönüyor. ixirPlaystation’a uğramadan asla oyun keyfinizden vazgeçmeyin. ixirPlaystation Karabük Playstation tamir yapan amatör firmalardan dahi çok daha ekonomik rakamlar uygulamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir