Karaman Playstation Servisi

karaman-playstation-servisi

Karaman Playstation Servisi

Teknolojinin en çok sevilen oyun konsolu Playstation, Türkiye’de birçok kullanıcıya sahiptir. Garanti süresi biten PS3 ve PS4 cihazlarda genel olarak yaşanan hatalar yüzünden kullanıcıları üzerken, garanti süresi bitmesi cabası diyebiliriz. Ancak bu konuda endişe etmeniz gerek yok. İxir Playstation sayesinde tüm PS3 ve PS4 cihazlarınız ücretsiz arıza tespiti ile arızası öğrenilirken uygun fiyata yüksek kaliteli hizmeti sayesinde 24 saat gibi kısa sürede uzman ekiplerimiz tarafından onarılıyor. Onarım ardından cihaz sahibine cihazı güvenle paketleyerek ücretsiz kargo ile adresine teslim ediyoruz.

Karaman Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız profesyonel ellerde güvende olurken, Türkiye’nin en uzun garantili servisinden yararlanmış olacaksınız. Playstation servisi sektöründe 6 yıldan fazla tecrübesi ile hizmet veren firmamız tamamen tecrübeli ve usta kişiler tarafından ekibi kurulmaktadır. Gerek müşteri ilişkileri, gerek cihaz hakkında tüm detaya sahipken işimizi itina ve özen ile tüm Türkiye’de yapmaktayız. Playstation servis hizmeti veren tüm firmaların yanı sıra en uzun garanti seven tek firma olarak gurur duyarken, 6 yıldan fazla profesyonel bir şekilde işimizi yaparken müşterilerimizi memnun etmenin heyecanını yaşıyoruz.

İxir Playstation servisi sayesinde tüm PS3 ve PS4 cihazlarınız onarılırken istediğiniz şekilde kırma işlemleri yapılarak sınırsız oyunlar yükleyebilir ya da bize yükletebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi için müşteri destek hattımızı arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir