Kastamonu Playstation Servisi

Oyun konsolları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Playstation, dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde de uygun fiyatlarda satılmasından dolayı birçok evde olan Playstation, bilhassa gençlerin vazgeçilmez oyun konsolu diyebiliriz. Ancak bazı durumlarda birçok arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Bazı hususlarda uzun süreli kullanımdan, bakımsız olduğundan, hasar aldığında, aşırı ısındığında ya da farklı boyutlarda yaşanan durumlardan ötürü arızalanabiliyor.

Bu konuda her şehirde olduğu gibi Kastamonu Playstation servisi ile 7 gün 24 saat hizmet veren İxir Playstation ile servis imkânı sunmaktayız. Eğlenceniz yarım kalmasın, bırakın profesyoneller bu işi sizin için yapsın. Teknoloji ürünleri narin ürünlerdir. Bu durumda sarsma gibi eylemler dahi bozulmalarına neden olurken, Playstation ürünlerinde de bu tür arızalanmalar meydana gelebilir. Ancak her ne olursa olsun hiç meraklanmanıza gerek kalmadan Playstation servisi konusunda sektöründe lider bir şekilde hizmet veren firmamız, diğer firmalara nazaran 2 yıla kadar garanti imkânı sağlıyor.

Kastamonu Playstation servisi sayesinde arızalanan, açılmayan, farklı sorunları olan ya da zarar gören tüm Playstation ürünlerini 7 gün 24 saat bakım ve servis imkânından yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak çok uygun fiyatta olurken, 2 yıla kadar her hangi bir sorun olduğunda anında garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat Playstation servisi için 0212 278 02 70 ya da 0532 305 62 82 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir