Kayseri Playstation Servisi

kayseri-playstation-servisi

Tüm dünyada en çok satış yapan konsol oyun Playstation markası, ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından rağbet görmektedir. Kimileri evine alırken, kimileri ise arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirebilmek için Playstation kafelere gitmektedir. Ancak Playstation kafelerde de görebileceğiniz üzere Playstation oyun konsolu hassas bir üründür. Sarsılma gibi ufak durumlarda bile içerisinde bulunan cihazları zarar görebilir ya da yerinden çıkabilir. Bu durumlarda kesinlikle panik yapmanıza gerek yok. Çünkü Kayseri Playstation servisi ücretsiz bir şekilde arıza tespit hizmeti sunmaktadır.

Bu sayede arızanın nereden kaynaklandığını görebilir, arızaya anında müdahale edebilecek bilgilendirmeler yapılabilir. Bu bilgilendirme doğrultusunda cihazını uygun fiyatta profesyoneller ellerde sorunsuz bir şekilde tamir edilecek, güvenle ve özenle paketlenip ücretsiz kargo ile kapıda teslim edilecektir. Playstation servisi konusunda uzman çalışanları ile sektöründe bir numara olan İxir Playstation, cihazların garantisi bitse bile uygun fiyatta yardımcı olabilmektedir. Bununla beraber 2 yıla kadar garanti hizmeti dahi sunmaktadır. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde 2 yıl güvenle kullanabilir, her hangi bir sorun olduğunda uzman ekibimize bildirebilir ve sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kayseri Playstation servisi 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman PS4 ya da PS3 cihazlarınıza Playstation servisi için sabit hat olarak 0212 278 02 70 veya cep telefon numarası olarak 0532 305 62 82 numaralardan bizi arayabilir, gerekli bilgileri çalışanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir