Kilis Playstation Servisi

kilis-playstation-servisi

Kilis Playstation Servisi

Teknolojinin gelişmesi sayesinde oyun konsollarının kalitesi ve kullanıcısı her geçen gün artmaktadır. Tüm teknoloji ürünlerinde olduğu gibi Playstation cihazlarında da çeşitli arızalanmalar meydana gelmektedir. Bu arızalar genelde görüntü gelmeme, CD okumama, USB arızası, anakart sorunu, soğutma çalışmaması, kasa, fan, mavi ışık ve çip gibi birçok arızalar görülebilmektedir. Bu konuda İxir Playstation, PS3 ve PS4 kullanıcılarına hızlı onarım, kaliteli ve güvenli hizmet vererek tüm arızaları giderebilmektedir.

Kilis Playstation Servisi olarak cihazlarınızı adresinizden alıyor ve tekrar ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz. Bununla beraber 2 yıla kadar garanti hizmetimiz sayesinde cihazlarınız garanti kapsamı dışında olsa bile firmamız tarafından 2 yıl daha servis garanti içerisinde bulunuyor. Türkiye’nin en kapsamlı ve en uzun garanti servisini sunan firmamızda cihazlarınız profesyonel ellerde güvende olurken, oyunlarınızın ve eğlencelerinizin yarım kalmamasını sağlıyoruz. Türkiye’nin 81 şehrine de ücretsiz kargo ile hizmet veriyor, cihazlarınızın hepsini sorunsuz bir şekilde tamir ediyoruz.

Playstation servisi konusunda yıllardır hizmet veren uzman ekiplerimiz bu konuda Türkiye’nin en iyisi olurken, Avrupa standartlarına uygun şekilde onarıyoruz. Kısa sürede etkili hizmet alabileceğiniz Kilis Playstation Servisi sayesinde en kısa sürede uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ayrıca arıza tespitleriniz için ekstra ücret almamakla beraber tamamen ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz. Arızaları öğrendikten sonra bilgi vermek için müşteriyi ararken, bizler irtibat bilgilerimizden ulaşarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir