Kilis Playstation Tamiri

kilis-playstation-tamiri

Kilis Playstation Tamiri

Tamir ve onarım işlemleri için siz de playstation cihazlarınızı İxir playstation tamiri hizmeti veren firmamıza emanet edebilirsiniz.

Playstation cihazlarının bakımını yaptıracağınız en doğru adres olarak uzun yıllar faaliyetlerimize devam ederiz. Özellikle de playstation 4 cihazının çıkması ile birlikte artık playstation 3 cihazları pek çok oyun özelliğini kaybeder. Bazı kişiler de bu nedenle cihazı yenilemek zorunda kalır. Ancak bunun için yeni bir bütçe ayıramayacak durumda olan pek çok kişi de bulunur. Bu kişiler için yapılacak en doğru çalışmayı firmamız sunar. İxir playstation tamiri hizmetimiz sayesinde playstation 3 cihazlarınıza kırma işlemini de uygularız. Böylece cihazınızın yeni oyunlar ile uyumlu bir hale gelir.

İxir Playstation Tamiri Hizmetleri

Cihazların arızalarının giderilmesi için güvenilir bir firmaya ulaşmak her zaman kolay değildir. Özellikle de insanların yaşadığı yerde bu tür bir hizmete ulaşması zor olabilir. Firmamız da size bu konuda büyük kolaylık sunar. https://www.ixirplaystation.com adresini ziyaret ettiğinizde pek çok kargo şirketi ile anlaşma içerisinde olduğumuzu görebilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile ücretsiz bir şekilde cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz. İxir playstation tamiri hizmeti veren firma olarak cihazlarınızın arızasını giderdikten sonra kısa süre içerisinde size tekrar ulaştırırız. 0532 305 6282 ve 0212 278 0270 nolu numaraları arayarak hizmetlerimiz ve bütçenize uygun fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir