Kırıkkale Playstation Servisi

kirikkale-playstation-servisi

Kırıkkale Playstation Servisi

Türkiye’nin en çok eğlenerek oynadığı oyun konsolu Playstation, 7’den 70’e herkesin oynayabileceği oyunları ve eğlenceyi barındırmaktadır. Her ne kadar eğlencesi bol olsa da bazı zamanlar yaşattığı arızalardan dolayı kullanıcılar zor anlar yaşayabiliyor. Bu durumlar genelde görüntü sorunu ile beraber mavi ışık sorunu olurken, fazla ısınmadan dolayı fan, CD giriş ve çıkış arızası gibi birçok arızalar görülebilmektedir. Bu arızaları onarmak için kendiniz yaparsanız cihazınız daha fazla zarar alabilir. Bu yüzden uzmandan yardım almanızda yarar var. Bu konuda 6 yıldan fazladır kaliteli ve garantili hizmet veren İxir Playstationfirmamız ile itina ve özenle müşterilerin PS3 ve PS4 tüm cihazlarını kısa sürede onarıyoruz.

Kırıkkale Playstation Servisi ile tüm cihazlarınızın arızalarını rahatlıkla giderebilir, 24 saat gibi kısa sürede onarabilir ve ücretsiz kargo hizmeti sayesinde adresinize ücretsiz şekilde gönderebiliriz. Ayrıca Playstation servisi olarak 2 yıla kadar garanti servis hizmeti verdiğimizi hatırlatalım. Bu konuda kaliteli ve en uzun servis garantisi veren Türkiye’de tek Playstation servis firmasıyız. Kırıkkale Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız uzman ellerde kaliteli bir şekilde onarılacağından emin olabilirsiniz.

Playstation servisi hakkında merak ettiğiniz her şeye müşteri destek hattımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz. Fiyat ve diğer detayları da irtibat bilgilerimizden bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Sabit 0(212) 278 0270 numaradan, mobil 0(532) 305 6282 numaradan ve mail info@ixirplaystation.com adresimizden bizlerle istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir