Kırşehir Playstation Servisi

kirsehir-playstation-servisi

Playstation sektörü her geçen yıl gelişirken, kullanıcı sayısı da bir o kadar artmaktadır. Önceki senelere nazaran 2018 ve 2019 yılında konsol oyunlarına daha fazla rağbet görülmektedir. Ancak alınan cihazların garanti kapsamı bitince nerede ve nasıl tamir edileceği konusunda bilgisi olmayanlar oluyor. Özellikle Türkiye’nin her ilinde İxir Playstation hizmet verirken bu durumda hiçbir endişeniz olmasın. Kırşehir Playstation servisi sayesinde cihazlarınız uzman ekiplerin emin ellerinde kısa sürede arıza tespiti yapılır ve kısa süre içerisinde onarılır.

Sektöründe güvenilir Playstation Servisi sunan firmamız ayrıca 2 yıla kadar garanti sağlarken, sektöründe en uzun garanti sağlayan tek firmadır. Playstation cihazlarında oluşabilecek her hangi arıza ya da hasar durumunda ekiplerimiz profesyonel bir şekilde müdahale ederken, arıza tespitlerini ücretsiz yapmaktadır. Ayrıca cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde kapınıza güvenli bir şekilde göndermekteyiz. Kırşehir Playstation servisi ile kaliteli hizmet alabilir, 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Playstation servisi içerisinde mavi ışık sorunu, yavaş çalışma, siyah ekran, konsol arızası, oyun kırma vs. gibi daha birçok konularda hizmetimiz bulunmaktadır. Kırşehir Playstation servisi iletişim konusunda sabit hatlar 0212 278 0270 numaradan arayabilirken, mobil telefonlarınızdan ise bu 0532 305 6282 numaradan ulaşabilirsiniz. Sektöründe kaliteli hizmetinin yanı sıra 2 yıl servis garantisi sunan firmamız, tüm cihazları itina ve özenle tamir ederken müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir