Kocaeli Playstation Servisi

kocaeli-playstation-servisi

Kocaeli Playstation Servisi

Oyun dünyasının vazgeçilmez oyun makinesi Playstation, hem en çok tercih hem de dikkat edilmezse çabuk hasar görüp arızalanan bir cihazdır. Teknolojik cihazlar ne kadar ince ve geniş kapasiteye sahip olursa, bir o kadar hassas ve narin oluyorlar. Bu durumda her hangi bir hasar, sarsma ve çarpa gibi durumlarda içerideki devrelerde sorunlar çıkabiliyor. Özellikle mavi ışık sorununu Playstation kullanan kullanıcılar daha iyi anlayacaktır. Bu tür durumlar için profesyonel hizmet veren Kocaeli Playstation servisi ile iletişime geçerek tüm arızaları sorunsuz bir şekilde düzelmesini sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Playstation servisi, müşterilerine 2 yıla kadar garanti sağlarken, garanti kapsamı biten cihazlara dahi 2 yıl servis garanti hizmeti vermektedir. Sadece en uzun garanti hizmeti veren şirket olmamakla beraber en kaliteli ve özenle uzman ekipler tarafından Playstation servis hizmeti sağlamaktadır. İxir Playstation firmamız ile tüm Playstation cihazlarınız ve konsollarınız tamir edilir, bakım yapılır ve eskisinden daha sağlam bir şekilde ücretsiz kargo hizmeti ile beraber kapınıza kadar gönderilir.

Kocaeli Playstation servisi sayesinde arıza tespitini dahi ücretsiz yaptırabilirken, 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sabit hatlı telefonlarda 0212 278 0270 numaradan ulaşabilirken, mobil hatlardan ise 0532 305 6282 numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Cihazınızda ne tür sorun yaşadığınızı detaylı bir şekilde anlatmanız durumunda da uzman ekiplerimiz özenle yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir