Kontrol Cihazını Kullanmak İçin PS Düğmesine Basın

Kontrol-Cihazini-Kullanmak-İcin-PS-Dugmesine-Basin

Kontrol Cihazını Kullanmak İçin PS Düğmesine Basın

Playstation cihazları, uzun kullanımdan sonra zaman zaman sorunlar çıkartabilir. Özellikle bakımı olmayan cihazlarda kol ile bağlantısında dahi zayıflık gösterebilir. Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın işlemi sorunsuz çalışması için bakım ve servislerini zamanında yapmanız durumunda uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Bu işlemden sonra bastığınızda kullanıcı seçme ekranı belirecektir. Bu işlemi yapmamanız durumunda ise cihaz ile kol bağlantı kuramayacaktır.

Playstation cihazlarında aynı anda birden fazla kullanıcı olarak en çok 4 adet kol ile oynayabilirsiniz. Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basınişlemi sonrasında kullanıcılar kendilerine özel renkleri göreceği gibi 2’şer şekilde takımlar kurabilir ya da 4 kişi tek bir takım olarak oyunları oynayabilir. Bu sayede oyunun eğlencesi artarken, Playstation cihazlarında ne kadar kullanıcı olursa o kadar eğlence katlanmaktadır.

Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basınkonusunda hata ile karşılaşıyorsanız firmamıza danışabilirsiniz. İstediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayabilir, Türkiye’nin her noktasından ücretsiz kargomuz sayesinde kolaylıkla kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir