Konya Playstation Servisi

konya-playstation-servisi

Konya Playstation Servisi

Oyun dünyasında oyuncuların vazgeçemediği oyun konsolu Playstation, çıkardığı kaliteli cihazları ile milyonlarca kişinin eğlenerek kullanmasını sağlamaktadır. Özellikle internetle bağlantısı olması oyunculara ayrı heyecan verirken, farklı ülkelerdeki kişilerle aynı oyunu aynı anda oynayabilirsiniz. Yüzlerce oyun her ne kadar satın almak pahalı olsa da bunun çözümü olarak Konya Playstation Servisi bulunmaktadır. Playstation kırmak tabiri ile sorunsuz bir şekilde crack yüklenir ve istediğiniz oyunları ücretsiz edinme şansına sahip olabilirsiniz.

Kimi insanlar Playstation cihazlarının garanti süresi bitmesi ardından cihazlarına daha da dikkat etseler de çeşitli arızalar ile karşılaşabilmektedir. Ancak bu duruma rağmen Konya Playstation Servisi müşterilerine sunduğu hizmet ile 2 yıla kadar garanti hizmeti sağlamaktadır. Bu garanti kapsamında dilediğiniz zaman servis ettirebilir, bakım ve arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Ayrıca garanti süreniz dolsa bile arıza tespitini ücretsiz bir şekilde yapıyor, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar güvenle paketleyip gönderiyoruz.

En uzun garanti hizmeti sunan İxir Playstation, müşterilerine 7 gün 24 saat müşteri destek hizmeti ile sorularına yanıt verirken gerekli bilgileri de vermektedir. Bunun için dilerseniz sabit hattan 0212 278 0270 numaradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de mobil hattan 0532 305 6282 numaradan ulaşabilirsiniz. Uygun ücrette en uzun garanti süreli servis imkânından yararlanabilir, Konya Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız profesyonel ellerde anında müdahale edilecektir. Uzman ekiplerimiz sayesinde Playstation cihazlarınız ilk günden daha güçlü ve hızlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir