Mardin Playstation Servisi

mardin-playstation-servisi

Mardin Playstation Servisi

Playstation teknolojik ürünler arasında özellikle gençler başta olmak üzere milyonlarca kişiyi sevindiren ve eğlendiren bir üründür. Görüntü kalitesi ne kadar iyi olursa olsun bir o kadar hassas bir üründür. Küçük bir hasar dahi alsa devrelerinde, soketinde ve diğer birçok bölümünde arızalar çıkabilir. Özellikle görüntü ve mavi ışık sorunu yaşayan PS4 ve PS3 kullanıcıları, bu durumda uygun fiyata kaliteli hizmet sunan İxir Playstation firmamızı tercih etmektedir. 2 yıla kadar garanti hizmeti sunan Mardin Playstation Servisi, tüm Playstation servisi sunan firmalara göre en uzun garanti hizmeti sağlayan firmadır.

Mardin Playstation Servisi ile cihazlarınız emin ellerde olurken eğlenceniz yarım kalmayacaktır. Müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren uzman ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yapmaktadır. Ayrıca cihazları kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde kargo ile güvenle paketleyip göndermektedir. Playstation cihazlarını kısa sürede alabilirken, eskisinden daha iyi bir şekilde performansı olduğunu göreceksiniz. Playstation servisi ile müşterilerine günün her saati hizmet vermekteyiz.

İxir Playstation servisi, uygun fiyatta tüm Türkiye’de ücretsiz kargo hizmeti, ücretsiz arıza tespiti ve en uzun servis garanti hizmetini sunan tek firmadır. Firmamıza istediğiniz zaman tüm Türkiye’den iletişim kurabilirsiniz. Sabit hat için 0(212) 278 0270 numaradan, mobil hat için 0(532) 305 6282 numaradan ve info@ixirplaystation.com elektronik mail ile ulaşmak için adresimizi kullanabilirsiniz. Kısa zamanda kaliteli hizmeti ile memnun kalacağınız Mardin Playstation Servisi 7 gün 24 saat hizmette sınır tanımamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir