Nevşehir Playstation Servisi

nevsehir-playstation-servisi

Nevşehir Playstation Servisi

Playstation servisi konusunda başarılı işler yapan İxir Playstation, 6 yıldan fazla uzman kadrosu ile beraber tüm Türkiye’ye garantili servis sağlamaktadır. Bütün şehirlere ücretsiz kargo hizmeti sunan firmamız Nevşehir Playstation Servisi sayesinde arıza tespitlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. 2 yıla kadar garanti sağlayan İxir Playstation servisi ile Türkiye’de en uzun garanti sağlayan firma olarak kaliteli hizmetlerden uygun fiyata yararlanabilirsiniz.

Nevşehir Playstation Servisi, Türkiye’nin en çok tercih edilen Playstation servis firmaları arasında yerini alırken, müşterilerine 7 gün 24 saat özenle hizmet vermektedir. Eğlencenizin yarım kalmasına izin vermeyen firmamız hızlı, kaliteli ve garantili hizmeti sayesinde memnun kalacaksınız. Dilediğiniz zaman müşteri destek hattımıza bağlanarak ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Nevşehir Playstation Servisi ile PS3 ve PS4 tüm cihazlarınızın sorunları kısa sürede bitecek ve eskisinden daha güçlü bir şekilde sizlere geri dönecektir. Ücretsiz kargo sayesinde kapınıza kadar güvenle ve özenle paketlenip gönderileceğinden şüpheniz olmasın.

Playstation servisi konusunda deneyimli olmanın yanı sıra profesyonel ekibi ile 6 yıldan fazladır devam ederken, tüm müşterisinin cihazları kısa sürede tamir olmuştur. Ayrıca 2 yıl garanti sunduğumuzdan dolayı Playstation cihazlarınız garanti kapsamından çıksa bile tekrar garanti kapsamında olacaktır. Merak ettiğiniz her şeyi sabit hat 0(212) 278 0270 ya da mobil hat 0(532) 305 6282 numaralarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Bunun yerine elektronik posta info@ixirplaystation.com ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir