Ordu Playstation Servisi

ordu-playstation-servisi

Ordu Playstation Servisi

En sevilen oyun konsolu PS3 ve PS4 tamirlerini yapan İxir Playstation, garantili ve kaliteli hizmeti ile Türkiye’nin 81 ilinde özenle hizmet vermektedir. Türkiye’nin en uzun garantili servis hizmeti sunan Ordu Playstation Servisi ile uygun fiyata kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Cihazlarınızın arıza tespitini yapan firmamızda 2 yıla kadar garanti hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca PS3 ve PS4 cihazlarınızın servisleri 2 yıl garantili olurken, cihazlarınızın Joysticklerini de tamir edebiliriz. Detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Playstation servisi konusunda birçok kullanıcının yaşadığı mavi ışık, soket, fan, CD giriş ve çıkışı, görüntü gelmemesi, donma ve daha onlarca arızalarda firmamız kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Ordu Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız 2 yıl garantili olurken, ilk günkü halinden daha güçlü ve sağlam bir şekilde ücretsiz kargo hizmetimiz ile kapınıza kadar gönderilecektir. Paketlemeyi güvenle yapan firmamızda tüm PS3 ve PS4 cihazlarınız profesyonel ellerde güvende olduğunu hatırlatalım. Bu sektörde 6 yıldan fazla tecrübesi olan uzman ekibimizle bu güne kadar 81 ilde kaliteli ve garantili servis ve tamir hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Ordu Playstation Servisi hizmetlerimizin fiyatları arıza sebebine göre değişirken, tüm detaylı bilgileri müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. Müşteri destek hizmetimize 7 gün 24 saat sabit hat, mobil hat ve elektronik posta ile iletişim kurabilirsiniz. İletişim bilgileri;

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir