Osmaniye Playstation Servisi

osmaniye-playstation-servisi

Osmaniye Playstation Servisi

Ülkemizde son zamanlarda konsol oyun artışı yaşanırken bir o kadar teknik servis ihtiyacı da artmaktadır. Hassas ve yüksek kaliteye sahip Playstation cihazları, en ufak darbe ve sarsılmada hasar alabilir ve arızalanabilir. Bu durumda genel olarak görüntü gelmemesi ve mavi ışık arızaları yaşanırken, Joysticklerde de çeşitli aksaklıklar olabilmektedir. Bu konuyla ilgili PS3 ve PS4 tüm cihazların servis hizmeti garantili şekilde sunan İxir Playstation, kullanıcılara en iyi deneyimi en iyi şekilde vermektedir.

Osmaniye Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız hızlı onarım ile tamir edilirken, 2 yıla kadar garanti servis hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Türkiye’nin en uzun garanti servisi sunan firma olmanın yanı sıra tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile adresinizden cihazlarınızı alıyor ve adresinize tekrar teslim ediyoruz. Ücretsiz kargo hizmetinin yanı sıra arıza tespitlerinizi de ücretsiz sunan firmamızda cihazlarınız profesyonel ellerde kısa sürede tamir edilmektedir. Playstation servisi sayesinde cihazlarınız eskisinden daha iyi çalışacağı gibi tüm arızaları sorunsuz bir şekilde tamir edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla deneyimli olan firmamız Türkiye’nin en iyisi olduğu gibi en çok tercih edilen firmadır. Osmani Playstation Servisi ile ücretsiz irtibata geçebilir, fiyat ve diğer merak ettiğiniz tüm Playstation konularında müşteri destek hizmetimiz ile yardımcı olmaktayız. Sabit numaramız 0(212) 278 0270, mobil numaramız 0(532) 305 6282 ya da mail adresimizden info@ixirplaystation.com bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir