Playstation 4 Servisi

Playstation 4’ün oyun sektörüne adım atmasıyla birlikte yaşanan sıkıntılarda playstation servisi ihtiyacı da kendini göstermeye başlamıştır. Oyun severleri oyun konsollarında karşılaştıkları sorunların çözümü için alanında uzman bir servis arayışına girmektedir. Servisimiz bu alanda yıllardır verdiği hizmetle kendini kanıtlamıştır. Yeni nesil oyun konsolu olan playstation 4 konusunda da kendini geliştiren servisimiz bu oyun konsolundaki arızalarda da kaliteli servis anlayışıyla müşterilerinin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Playstation 4 Servisi
Playstation 4 Servisi

Ps4 Mavi Işık Arızası

Ps4 Mavi ışık Hatası alan oyun konsolları bu nedenle kilitlenmekte ve ekrana görüntü gelmemektedir. Böyle bir durumda kullanıcıların yapabileceği herhangi bir müdahale bulunmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığından hemen playstation servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Randevu saatinde servisimiz tarafından gerçekleştirilen müdahale ile konsolunuzdaki mavi ışık hatası giderilmekte ve konsolunuzun sağlam bir şekilde çalışmaya devam etmesi sağlanmaktadır.

Playstation 4 Tamiri

Playstation 4 arızalarının tamiri oldukça yüksek fiyatlara mal olabilmektedir. Bu nedenle tamir işlemini yaptırdığınız yerin, gerçekleştirilen tamir işlemine veya değiştirilen parçaya belirli bir süre garanti vermesi gerekmektedir. Eğer servis garanti sunamıyorsa o serviste oyun konsolunu tamir ettirmeniz oldukça büyük bir risk olacaktır. Servisimiz gerçekleştirmiş olduğu tamir işlemlerinde 1 yıla kadar vermiş olduğu garanti sayesinde müşterilerinin güvenerek tamir yaptırmalarına olanak tanımaktadır. Oyun konsolundaki parça değişimleri de gene firmamız tarafından 1 yıla kadar garanti altında tutulmaktadır. Siz de servisimizden garantili playstation tamiri hizmeti alarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ve Arıza Tespiti

Servisimize playstation ve aksesuarları ile ilgili her türlü sorununuzda her an başvurabilirsiniz. Telefonda deneyimli personellerimiz size gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştirecektir. Eğer sorununuz telefonda halledilemeyecek bir durumsa servisimize gelerek teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Dilerseniz cihazınızdaki arıza giderilirken teknik personelimizi izleyerek hangi işlemlerin gerçekleştirildiği konusunda bilgilenme şansına sahip olabilirsiniz. Uzman personelimiz cihazınıza yapılan her müdahale ile ilgili sizi bilgilendirerek cihazınızın tamiratını şeffaf bir şekilde gerçekleştirecektir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten en uygun playstation servisi fiyatları ile faydalanmak istiyorsanız servisimize telefon ederek ya da internet sitemizin iletişim bölümünden ulaşmanın mümkün olacaktır.