Playstation Servisi ve Playstation 4 Servisi her türlü ps3 tamiri, arıza ve aksan değişimleri için profesyonel kadromuz ile Ps4 Kol Tamiri vePlaystation Servis.

Kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir ekiple sizlere playstation servisi konusunda hizmet vermekteyiz. 6 yıl önce kurduğumuz bir ekiple yola çıktık ve bugün 6 yılın vermiş olduğu tecrübeyle birlikte uzmanlaşmış durumdayız. Teknolojiyi yakından takip eden ve teknoloji konusunda iyi derecede bilgi sahibi olan ekibimizdeki kişiler Ps4 Tamiri konusunda da uzmanlaşmış seviyededir. Daha önceden birçok kez Ps4 Teknik Servis konusunda çalışma yürüten ekibimizin karşılaştığı en sık sorunlar sırasıyla şunlardır:

 • Ps4 cihazında görüntünün gelmemesi sorunu,
 • Ps4 cihazında mavi ışık problemi,
 • Ps4 cihazında görüntü grafik arızalanması,
 • Ps4 cihazının Cd okuma kısmının bozulması (göz değişimi),
 • Ps4 cihazının Cd’yi alıp verme konusunda sorun çıkarması,
 • Ps4 cihaz Anakart tamiri,
 • Ps4 cihaz Çip değişimi,
 • Ps4 cihaz Harddisk arızası,
 • Ps4 Besleme ve Fan arızaları,
 • Ps4 Soketlerde ve Usb’de arıza olması,
 • Ps4 Soğutma sistemi modifiyesi,
 • Ps4 Kasa hakkındaki sorunlar.

Bu 12 sorun ve de daha birçok sorun günümüzde Ps4 kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlardır. Bizler bu sorunları çözmek için varız. Uzun yılların verdiği tecrübeyle en doğru işlemleri cihazınıza uygulayacak ve sizlere sorunsuz bir şekilde tamiri yapılmış, onarılmış bir şekilde cihazınızı teslim edeceğiz. Cihazınızda yapılan onarım ve bakım işlemlerinden sonra cihazınız firmamız tarafından garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca cihazda herhangi bir parça değiştirilirse bu parçalar da garanti kapsamında olacaktır. Ps4 Tamiri konusunda en çok güvenebileceğiniz ve Türkiye’nin en profesyonel hizmetini alabileceğiniz yer olarak, sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden her işimizi titizlikle yapmaktayız. Cihazınızı teslim aldığımız andan itibaren sizlere cihaz hakkındaki bütün bilgileri detaylarıyla birlikte aktarmaktayız. Cihaza sizin bilginiz dışında herhangi bir onarım, işlem uygulamamaktayız. Fiyat konusunda da en uygun ödeme koşullarıyla sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve kaliteli, profesyonel çalışmanın vermiş olduğu müşteri memnuniyetine sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin esas ilke olduğu çalışma prensiplerimizi playstation tamiri konusunda eksiksiz bir şekilde uygulamaktayız. Lütfen arızalı ps4 cihazlarınız için bizi arayın veya mail atın.

Playstation Servis

Playstation tamir servisi olarak biz, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için bütün imkanları kullanıyoruz. Cihazın kargolanması, Arızanın Tespit Edilmesi, Yapılabilecekler İçin Müşteri Bilgilendirmesi gibi bir çok adımı kullanıcı odaklı düşünüp çözüm üretiyoruz. Ücretsiz kargo ile tüm şehirlerden bizlere arızalanan ps3 ve ps4 cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Arızalanın ps4 cihazlarınızı garantili olarak tamir ederiz ve yapılacak tamir işlemlerinde profesyonel bga cihazlarını kullanırız. Parça takılması durumunda orjinal parça kullanırız. İstek halinde muadil parça da takılabileceği gibi tüm seçenekler müşteriye bırakılır. Detaylı bilgi için bize 0212 213 8716 ve 0212 266 5169 numaraları sabit hatlardan ulaşabilirsiniz.

Playstation 4 Mavi Işık Arızası Tamiri

Servisimize playstation ve aksesuarları ile ilgili her türlü sorununuzda her an başvurabilirsiniz. Telefonda deneyimli personellerimiz size gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştirecektir. Eğer sorununuz telefonda halledilemeyecek bir durumsa servisimize gelerek teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Dilerseniz cihazınızdaki arıza giderilirken teknik personelimizi izleyerek hangi işlemlerin gerçekleştirildiği konusunda bilgilenme şansına sahip olabilirsiniz. Uzman personelimiz cihazınıza yapılan her müdahale ile ilgili sizi bilgilendirerek cihazınızın tamiratını şeffaf bir şekilde gerçekleştirecektir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten en uygun playstation 4 servis fiyatları ile faydalanmak istiyorsanız servisimize telefon ederek ya da internet sitemizin iletişim bölümünden ulaşmanın mümkün olacaktır.

İxir Playstation
Eğlence Yarım Kalmasın
Cihazınız Emin Ellerde
Cihazınız Emin Ellerde
Eğlence Yarım Kalmasın
Bırakın İşinizi Profesyoneller Yapsın

PS4 Servisi: 2 Yıl Garantili Tamir Hizmeti

Playstation servis, insanların oyun konsollarında yaşadıkları sorunlara etkili olarak çözümler bulmaktadır. PS4 servis, genellikle Playstation 4 ile ilgili sorunlarla ilgilenirken PS3 servis ise adını taşımış olduğu cihazlar ilgili sorunları çözmektedir. Ayrı servislerin olması, Playstation tamir işleminin cihazlara bağlı olarak değişkenlik göstermesiyle ilgilidir. Playstation tamiri, cihazın özelliklerine ve içerisinde yer alan parçalara göre değişmektedir. Eğer her konsola aynı teknikler ile tamirat yapılırsa, alınacak olan sonuç beklentileri kesinlikle karşılamayacaktır.

Şimdi Arayın: 0850 346 30 57