PS3 Kırma İşlemi

BİZİ ARAMAK İÇİN TIKLAYIN

Detaylı Bilgi İçin : 0(212) 278 0270

Playstation oyun konsolu sayesinde insanlar arkadaşlarıyla çok eğlenceli vakitler geçirebilmektedir. Bu da bu oyun konsolunun yıllardır en beğenilen oyun konsollarının başında gelmesinin ana sebeplerinden biridir. İnsanlar uzun süre paralar biriktirerek playstation almaya gayret ederler. Ancak oyun konsolundan sonra bu sefer oyun almaya sıra gelir. Playstation özellikle öğrenciler arasında çok sevilen bir konsoldur. Öğrencilerin maddi durumlarının çok da iyi olduğu söylenemez. Bu durumda öğrencilerin yüksek fiyatlardan oyun alacak parasının olmadığını söylememiz gerek. Ancak ps3 kırma işlemi ile ps3 oyun konsollarında orijinal olmayan oyunları oynamak mümkün olabilmektedir. Böylece ps3 fanatikleri düşük maliyetle oyunları rahat bir şekilde oynama fırsatını yakalamaktadır.

ps3-kirma
ps3-kirma

Ps3 Kırma İşleminin Fiyatları

Ps3’ünü kırdırırken fiyat tabi ki çok önemlidir. Ancak öncelikle bir konuya değinmek istiyoruz. Ps3 kırdırma işlemi oldukça riskli bir işlem olduğundan bu işlemin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Evinizde bu işlemi yapmaya kalkışmanız ya da uzman olmayan kişilerce bu işlemi yaptırmanız ps3’ünüzde geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Bu açıklamayı yaptıktan sonra ps3 kırdırma fiyat konusuna gelince, genel olarak 75 liradan başlayan fiyatlarla ps3’ünüzü kırdırma şansına sahip olabilirsiniz. Kırılan ps3’ün hard diskine yükletmek istediğiniz oyun adedine göre bu fiyat artmakta ve 150 liraya kadar çıkmaktadır. Bu da tamamen size bağlı olarak değişen bir durumdur. Kırdırdığınız konsolunuza ne kadar çok oyun yükletirseniz fiyat da o kadar artacaktır.

Ps3 Kırma İşleminin Avantajları Nelerdir?

Eğer oyunlara yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız oyun konsolunuza ps3 kırdırma işlemi yaptırmanı gerekmektedir. Bu sayede cihazınızla kopya oyunları ister hafızasından isterseniz de konsolunuza bağlayacağınız USB depolama birimiyle oynamanız mümkün olacaktır. Bu da minimum maliyetle birçok oyunu oynayabilmeniz anlamına gelmektedir. Konsola cd tak çıkar yapmak zorunda kalmayacağınız için bu sıkıcı işlemden de kurtulmuş olacaksınız. Bu da oyun konsolunuzun cd okuyucusunun ömrünü uzatacaktır. Konsolunuz cd okuma derdiyle uğraşmayacağı için sistem çok daha hızlı yüklenecek ve oyunları çok daha hızlı bir şekilde açabileceksiniz. En son çıkan oyunlarla birlikte hemen hemen bütün oyunları sorunsuz oynama fırsatına sahip olabileceksiniz.